سعید معروف کوتاه نیست!


سعید معروف با حضور در ترکیه و درخشش در لیگ داخلی این کشور و لیگ قهرمانان والیبال اروپا نشان داد که این ستاره 36 ساله خسته است.

به گزارش ایسنا، سعید ستاره سرشناس والیبال ایران که به تازگی به باشگاه فنرباغچه ترکیه پیوسته است، با حضور در بازی های باشگاهی نشان داد که سن او فقط عدد اوست. اسطوره والیبال ایران در سال های گذشته برای موتورسیکلت پکن در لیگ چین بازی می کرد که با وجود موارد ابتلا به کرونا و ابتلا به این بیماری در لیگ چین، همچنان درخشید و عنوان ارزشمندترین بازیکن و بهترین پاسور را به دست آورد. لیگ چین.

این بازیکن 36 ساله که این روزها در حال خدمت به فنرباغچه در لیگ ترکیه است، با موفقیت فضای این باشگاه را تغییر داده است. ستاره والیبال ایران با حضور در لیگ ترکیه و عملکرد درخشان نشان داد که همچنان در آمادگی بالایی قرار دارد و آن سن برای این بازیکن تنها یک سال است.

حضور پر آوازه فنرباغچه و همچنین اعتمادسازی به بازیکنان این تیم باعث همدلی این باشگاه شده است به طوری که امره باتور بازیکن فنرباغچه می گوید این تیم از زمانی که برای تیمش به شهرت رسیده است حال و هوای خوبی داشته است.

به گزارش ایسنا، تیم والیبال فنرباغچه با 45 امتیاز در رده سوم لیگ والیبال ترکیه قرار دارد. این تیم در آخرین بازی خود بانک کشاورزی درجه دو را شکست داد تا انتظارات فنرباغچه را بالا ببرد. قطعا حضور سعید معروف در لیگ ترکیه و بازی با سیدمحمد موسوی هنوز نتوانسته این تیم را بیش از پیش قهرمان کند و باید گفت ستاره 36 ساله والیبال ایران به کوتا نخواهد آمد و در آنجا حضور خواهد داشت. پایانی نباشد

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.