سولدو را اخراج کرد؟ هر چه زودتر/ یقه نصیرزاده را بگیرند بهتر است!


یک پیشکسوت تراکتورسازی معتقد است سولدو باید هر چه زودتر از سرمربیگری این تیم برکنار شود.

اصغر اعتباری، پیشکسوت تراکتورسازی در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط تراکتورسازی در لیگ برتر گفت: متاسفانه شرایط روز به روز بهتر می شود و بدتر هم می شود. سولدو این نیمه تراکتورسازی هنوز تیم را نمی شناسد. اکبر ایمانی در دیدار مقابل نفت آبادان 90 دقیقه بازی کرد اما استقلال هرگز به میدان نرفت. برای دوره حمله تراکتورسازی اصلا برنامه ای وجود ندارد و تیم های لیگ یک و دو برنامه بیشتر از تراکتورسازی دارند.

محافظ تراکتور مشابه پنیر سوئیسی است

وی با انتقاد از نادر محمدی برای استفاده از تراکتور برای استفاده از پرتاب از راه دور نادر محمدی، گفت: اگرچه اوت یک تاکتیک تیمی است اما فوتبال با آن جعل نشده است. علاوه بر این، تراکتور مهاجم قد بلندتری ندارد که بخواهد از اوت قد بلند استفاده کند. وقتی درون زمین برنامه نداشته باشید و نخواهید در زمین فوتبال بازی کنید، احتمال گلزنی کمتر می شود. اکبر اوتی مرداد کار می کرد اما برایش فایده نداشت. حتی در اواخر آگوست باید در محوطه جریمه برنامه داشته باشید. سولدو آن تاکتیک را ندارد و بازیکن قدبلند هم نمی خواهد از اوت استفاده کند.

این پیشکسوت تراکتورسازی ادامه داد: حفاظت از تراکتور مانند پنیر سوئیسی است. گل تراکتورسازی ابتدا روی نقطه ضعف محمدی بود. او حتی می توانست روی مهاجم استقلال هم اشتباه کند که نشد. عمق دفاع تراکتورسازی سخت است و وقتی دفاع شما ضعیف است باید از دو هافبک دفاعی در مقابل آنها استفاده کنید. زوج اکبر ایمانی و مهدی کیانی به استقلال پاسخ دادند اما از اکبر ایمانی اصلا استفاده نشد.

هر چه سولدو دیرتر اخراج شود، وضعیت تراکتور بدتر می شود

کردیت درباره پیش بینی خود از آینده تراکتورسازی و سولدو در لیگ بیست و یکم توضیح داد: سولدو واقعاً می رود. او اصلا فوتبال ما را نمی شناسد. او هیچ برنامه ای برای فاز تهاجمی ندارد و هر بازیکنی برای خودش بازی می کند. پیمان بابایی بهترین بازیکن است اما وقتی در اختیار تیم است نباید زیاد با توپ بازی کند. ضعف مربی باعث عدم حضور بابایی در تیم می شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اخراج سولدو در این مقطع از فصل به نفع تراکتور است، گفت: اگر سولدو این هفته یا هفته آینده اخراج نشود، وضعیت تراکتورسازی بدتر می شود. البته احتمال تصادف تراکتور خیلی کم است اما با سولدو هیچ برنامه ای در بازی تراکتورسازی وجود ندارد. فکر می کنم بهتر است سولدو را این هفته عوض کنیم چون آنها از فوتبال ما خبر ندارند. نمی دانم چه کسی و چرا آن را به تراکتور آورده است. تراکتور در حال حاضر برای گذراندن چند بلیط با مشکل مواجه است. الکی فقط می گذرد و می خواهد از راهنمای اوت استفاده کند.

مسئولان استان یقه نصیرزاده را بگیرند

مربی اسبق ماشین سازی در ادامه گفتگوی خود با ایسنا و با گلایه از جایگاه این تیم تبریزی گفت: ماشین سازی هم وضعیت خوبی ندارد. گزارش شده بود که سرباز صلح مالکیت این تیم را به دست گرفته است، اما این شرکت در این شرایط نتوانست 20 میلیارد دلار برای فوتبال هزینه کند. این شرکت باید بخشی از آن را برای بدهی های باشگاه و بخشی را برای جذب بازیکنان با کیفیت برای حفظ ماشین سازی در لیگ یک هزینه کند.

اعتباری با اشاره به یک بازیکن خارجی ماشین سازی که 14 میلیارد بدهی به سبزپوشان تبریزی دارد، گفت: آقای نصیرزاده این بازیکن را وارد ماشین سازی کرد. مسئولان استان باید یقه آقای نصیرزاده را بگیرند و از او بخواهند پول بازیکن را بدهد. آقای نصیرزاده در آن زمان گفته بود که با این بازیکن تسویه حساب کرده و این موضوع در مطبوعات نوشته شده است. باید 14 میلیارد بپردازد. گناه فوتبال تبریز چیست که چنین فردی فوتبالش را خراب کرد؟ بازیکن و برده آورده و کل بدهی را به ماشین و تراکتور سپرده است.

علی دایی با کمک نکونام و هاشمیان جانشین اسکوچیچ خواهد شد

وی در آخرین قسمت از صحبت هایش درباره تیم ملی صحبت کرد و گفت: به نظر من اگر می خواهند با اسکوچیچ کار را قطع کنند باید سراغ گزینه ایرانی بروند و به نظرم علی دایی و نکونام بهترین گزینه هستند. می توانند در کنار این دو نفر از هاشمی ها هم استفاده کنند. او باید نیمکت نشین ایرانی ها در جام جهانی باشد.

این پیشکسوت تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که آیا منظورش از حضور همزمان علی دایی و نکونام در تیم ملی است، توضیح داد: این دو باید با هم در تیم ملی حضور داشته باشند. یعنی علی دایی به عنوان سرمربی و نکونام و هاشمیان به عنوان دستیار او فعالیت کنند. باید قدر بازیکنان داخلی تیم ملی را هم دانست.

اعتباری در پایان در پاسخ به اینکه به گفته مجیدی، سرپرست فدراسیون در دوره مسئولیت خود تغییرات اساسی ایجاد نمی کند و در صورت وجود تغییر در دوره ریاست جدید فدراسیون، در پایان گفت: نصب است. با رفتن او بهترین استفاده از گزینه ایرانی است. وقتی می رود حیف است از علی دایی که بازیکنان روی او حساب می کنند و فشار می آورند استفاده نکنیم. از نکونام و هاشمیان هم از نظر فنی قوی در کنارش استفاده کنید.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

اندونزی سفیر بریتانیا را فراخواند

اندونزی امروز (دوشنبه) از سفیر انگلیس خواست پرچم همجنس گرایان را در سفارت خود به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.