پروتکل های بهداشتی در حمل و نقل هوایی و ریلی را جدی بگیرید


یکی از اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: استفاده از ماسک، رعایت فاصله بین مسافران و گرفتن کارت واکسیناسیون از مواردی است که باید در سیستم حمل و نقل جدی گرفته شود.

رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت وگو با ایسنا، با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در حمل و نقل ریلی، جاده ای و هوایی، اظهار کرد: موج ششم بیماری عروق کرونر قلب با شیوع آمیکرون در کشور آغاز شد و تاکنون بارها و بارها تکرار شده است. تاکید می کنند که پروتکل های بهداشتی در همه سطوح باید جدی گرفته شود تا زمانی که بیماری ریشه کن شود. پروتکل های بهداشتی نیز باید در حمل و نقل عمومی مانند هواپیما، قطار و اتوبوس به شدت اجرا شود.

وی افزود: استفاده از ماسک، رعایت فاصله بین مسافران و گرفتن کارت واکسن از مواردی است که باید در سیستم حمل و نقل مورد توجه قرار گیرد. مردم نیز باید پروتکل ها را جدی بگیرند و در وهله اول به واکسیناسیون و در مرحله دوم به پروتکل ها توجه کنند.

نماینده مردم نازنز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تا پایان این بیماری از طریق حمل و نقل ریلی و هوایی باید پروتکل های بهداشتی به طور جدی مورد توجه قرار گیرد و مواردی که رعایت نمی کنند باید و نباید درمان شوند. نادیده گرفته شود. این اتفاق می افتد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکونام: خوشحالم که در خدمت باشگاه فولاد هستم/ امیدوارم روزی خبرهای خوبی بشنویم

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر اتفاقی مثل سال قبل نیفتد خوشحال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.