ماشین آلات ناوگان راهداری کردستان در حال نوسازی است


ایسنا/ کردستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان از صدور مجوز واردات ماشین آلات نوسازی ناوگان راهداری کردستان خبر داد.

راشد مدرس گرجی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در سفر وزیر کشور به استان پنجم بهمن ماه درخواست مجوز واردات ماشین آلات نوسازی ناوگان جاده ای صادر شد که در هیئت وزیران به تصویب رسید. جلسه با تصویب رئیس جمهور و هیئت وزیران برگزار شد.

وی افزود: با توجه به بلایای طبیعی و بحران کشور و کمبود امکانات و تجهیزات متناسب با شرایط بحرانی در استان های کشور، هیئت وزیران ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین تحت پوشش کشور را تصویب کرد. سازمان اموال کشور: به عنوان کالاهای متروکه برای مدیریت اضطراری در اختیار وزارت کشور قرار گیرد تا بین شهرداری های کشور توزیع شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: همچنین با تصویب هیئت وزیران به وزارت کشور اجازه داده شد ماشین آلات مورد نیاز شهرداری ها را با عمر حداکثر سه سال از تاریخ تولید با معافیت گمرکی وارد کند. . سایر وظایف و قوانین و مقررات مربوط اعمال می شود.

مدرس گرجی افزود: با توجه به میانگین سنی ماشین آلات راهداری در کشور و به تبع آن در ایالت کردستان، به ویژه با توجه به شرایط توپوگرافی استان کردستان که بیش از 90 درصد طول شبکه راه ها در شرایط کوهستانی است، بنابراین آی تی. مصوبه، مقدمات واردات ماشین آلات ناوگان جاده ای استان فراهم شده است که جا دارد از پیگیری استاندار کردستان تشکر کنیم.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.