انجمن صنفی خط پیست اسکی آلوارس سرعین


ایسنا/ اردبیل رئیس هیئت اسکی استان اردبیل گفت: با راه اندازی خط تله اسکی در پیست آلوارس سرعین در تلاش هستیم تا تیم اسکی اردبیل را به خوبی آموزش دهیم.

حمیده محمدپور در بازدید از پیست اسکی آلوارس سرعین گفت: ورزشکاران حرفه ای اسکی استان در انجام تمرینات بدون این پیست مشکل داشتند و با مساعدت و همکاری پیست اسکی مهرگان آلوارس برای برقراری این امر تلاش کردند. پیست اسکی

وی افزود: با بهره برداری از این خط تله اسکی و تامین تجهیزات مدرن در پیست های اسکی استان، امیدواریم بتوانیم در ماه های آینده از این زیرساخت استفاده و بهره برداری کنیم.

رئیس هیئت اسکی استان اردبیل بارش های مناسب دی ماه در ارتفاعات سبلان به ویژه پیست آلوارس را برشمرد و گفت: در سال آینده دو پیست اسکی جدید در استان های اوجور و شابیل برای توسعه فعالیت ها و حتی برگزاری مسابقات اسکی اجرا می شود. در نقاط مختلف استان اردبیل ارائه می شود.

محمدپور افزود: یکی از زیرساخت های مهم گردشگری در استان اردبیل تامین امکانات ورزش های زمستانی است که اسکی بازان و علاقه مندان به ورزش های زمستانی با حضور در استان اردبیل و بهره مندی از زیبایی این مجموعه های ورزشی زمستانی به راحتی به این امکانات دسترسی داشته باشند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: تلاش ما بر این است که در سال های آتی میزبان رویدادهای منطقه ای و حتی کشوری در پیست های اسکی استان برای ارتقای توانمندی ورزشکاران، مربیان و داوران در قالب کلاس های آموزشی و عملی باشیم. ” .

رئیس هیئت اسکی استان اردبیل افزود: پیست آلوارس در ایام تعطیلات مجهز به تله اسکی و اسکی است و زمینه مناسبی را برای استفاده همشهریان و مسافران از این زیرساخت برای تفریح ​​و زمستان سالم فراهم می کند. ورزش ها. “

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکونام: خوشحالم که در خدمت باشگاه فولاد هستم/ امیدوارم روزی خبرهای خوبی بشنویم

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر اتفاقی مثل سال قبل نیفتد خوشحال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.