الزام ارگان های فعال به پرداخت به موقع عیدی بازنشستگان

رئیس موسسه برنامه و بودجه و تجهیزات بهره برداری، عیدی را به بازنشستگان فوری ملزم کردند.

به گزارش ایسنا، در جلسه عصر یکشنبه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، موضوع تغییر اقلام بودجه 1401 در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه مسئولان موسسه برنامه و بودجه از تغییرات نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بودجه سال آینده گزارش دادند.

رئیس جمهور تاکید کرد: باید با نگاه واقع بینانه به درآمدها و منابع کشور به بودجه نگاه کرد و مسئولان باید سیاست های دولت را در چارچوب بررسی لایحه بودجه در مجلس شورای اسلامی دنبال کنند.

رئیسی گفت: باید در همه متغیرهای کلان اقتصادی تثبیت در نظر گرفته شود و همه سیاست های دولت در بودجه 1401 به گونه ای باشد که علاوه بر ثبات، رونق سرمایه گذاری، تولید، کارآفرینی و اشتغال را به دنبال داشته باشد.

در ادامه جلسه گزارشی از وضعیت بازار و روند قیمت ها ارائه شد و رئیس جمهور، وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی موظف شدند اقدامات لازم را برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای مصرفی و مواد غذایی در سال گذشته انجام دهند. ماه امسال اقدام کنید و هیچ افزایش قیمتی در اجناس ایجاد نکنید.

همچنین در این جلسه موضوع تامین و پرداخت عیدی بازنشستگی مورد توجه قرار گرفت و دکتر رئیسی، موسسه برنامه و بودجه و دستگاه های اجرایی آنها را ملزم به پرداخت حقوق و عیدی کارکنان و بازنشستگی فوری کردند.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکونام: خوشحالم که در خدمت باشگاه فولاد هستم/ امیدوارم روزی خبرهای خوبی بشنویم

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر اتفاقی مثل سال قبل نیفتد خوشحال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.