راهنما دارای قابلیت پیگ رانی می باشد بازار

دارای قابلیت پیگ رانی می باشد
شیر دستی کستل, شیر دستی

ورود و خروج سیال به محفظه هر سیلندر به طور جداگانه توسط سوپاپ های یکطرفه انجام می شود و سپس همه ورودی ها به هم و همه خروجی ها نیز به هم متصل می شوند. دریچه خروجی پمپ در بالای پمپ تحت فشار است ، در حالی که دریچه ورودی پمپ در پایین در حال مکش است. با گردش چرخدنده ها ، به دلیل دور شدن دندانه ها از یکدیگر ، مکش ( به دلیل انبساط حجم ) ایجاد شده و سیال به واسطه فشار هوا به درون پمپ رانده می شود. این طرح باعث می شود که فشار به صورت مساوی در طرفین پمپ ( در دو طرف شفت اصلی پمپ ) ایجاد شود. حداکثر فشار قابل تحمل این شیرها ۸٫۳۰ بار میباشد. در انواع شیر دستی قابل کوپل ما از بازو ها یا دسته ها برای این کار استفاده می کنیم . اگر موافق هسیتد عجله نکنیم و قبل از اینکه به دمای کارکرد شیر توپی استنلس استیل بپردازیم، گریزی به انواع استنلس استیل مورد استفاده برای تولید این نوع شیر توپی بزنیم؛ چرا که شیر توپی استنلس استیل از جمله حساس ترین و خاص ترین شیرآلات صنعتی به شمار می رود. این نمونه از شیرآلات که برای تزریق مبرد به اواپراتور در سیستمهای تهویه مطبوع کاربرد دارند، از ویژگیهایی که در ادامه بیانشده است ،برای کاربرد مناسب برخوردار هستند.

Data h​as ​be en c᠎reated by GSA Cont ent Ge nerator ​DE MO​.

شیر دستی کستل

در مقاله شیرالات پنوماتیک تا حدودی در موردشیرآلات پنوماتیک دستی صحبت شد و گفته شد که در این شیر آلات پنوماتیک دستی ، تحریک توسط نیروی دست کارگر و یا کارشناس صورت می گیرد ؛شیرآلات پنوماتیک دستی بیشتر مناسب صنایع کوچکتر که تعداد شیرهای پنوماتیک کمتر می باشد مناسب است ؛ چراکه کنترل کردن شیر آلات پنوماتیک دستی در ابعاد بالا بسیار وقت گیر تر از دیگر شیرآلات می باشد و بهتر است در صنایع کوچکتر استفاده شود . شیرآلات کنترل دبی در مدلهای دستی، برقی و پرپورشنال روی سیستم نصب میشوند. شیرهای برقی دارای مشخصات فشار متفاوتی هستند. این محصولات شامل انواع اکسپنشن ولو ، چک ولو ، رگولاتور ولو ، شیر اطمینان ، شیر دستی، شیر برقی و … توپ فلزی در بال ولو کستل به شکل علامت بعلاوه است که از یک جهت کاملاً باز بوده و از یک جهت مسدود می باشد؛ برای وصل کردن جریان باید سمت باز شیر در مسیر جریان قرار بگیرد. در بعضی طرح ها از یک ورودی و یک خروجی و هر کدام ، از یک سوپاپ برای مکش و تخلیه استفاده می شود. This  po st w as written by G SA  Con​te nt G en​erator Demover​sion !

دندانه های چرخدنده های درگیر با هم ، دریچه های ورودی و خروجی پمپ را نسبت به هم آب بندی می کنند. پمپ هیدرولیک دنده ای دنده خارجی متشکل از دو چرخدنده است که در آن شفت محرک با خار به چرخدنده محرک پمپ وصل شده است. در حالت طبیعی و بدون فرمان، مسیر پمپ (P) به سمت تانک هیدرولیک (T) باز است و روغن به طور دائم از پمپ به تانک میریزد. در حرکت پیستون به عقب در °180 از گردش محور پمپ ، روغن به درون سیلندر کشیده شده و در حرکت پیستون به جلو در °180 بعدی ، روغن به دریچه خروجی پمپ رانده می شود. در پمپ هیدرولیک پیستونی آکسیال ، پیستون ها به صورت موازی با محور اصلی پمپ قرار می گیرند . اساس کار پمپ هیدرولیک ، اعمال متناوب نیروی رانش به بسته های مجزای سیال محبوس شده در فضای بین تیغه های پمپ و پوسته آن و کاهش حجم این بسته ها به هنگام حرکت ازسمت مکش به سمت تخلیه و در نتیجه افزایش فشار جریانی است. به هنگام گردش روتور ، فضای بین پره ها و بدنه پمپ در قسمت ورودی انبساط یافته و مکش ایجاد شده در این قسمت و فشار اتمسفر داخل مخزن سیال هیدرولیک ، سبب می شود و سیال به داخل شیر دستی جوشی کستل پمپ رانده شود.

در بعضی از پمپ های هیدرولیک همانند پمپ فرمان هیدرولیک ، این سرعت ممکن است تا 3600 rpm افزایش یابد. به طور معمول در شیرهای توپی استنلس استیل تمامی اجزا ازجمله بدنه ، دسته و توپی از جنس استنلس استیل می باشد ولی ممکن است جنس اجزای داخی وبدنه باهم متفاوت باشد.در شیرهای توپی استنلس استیل بازه تحمل دمایی در کلاس های مختلف یکسان و حدود400 درجه فارنهایت و بازه تحمل فشاری متناسب با افزایش کلاس کاری افزایش می یابد. این سیال سپس در فضای خالی بین دندانه های چرخدنده ها و بدنه پمپ ، به طرف دریچه خروجی هدایت می گردد. سیال در فضای خالی بین پره ها و بدنه جابه جا شده و به طرف دریچه خروجی پمپ هدایت می گردد. پمپ هیدرولیک پره ای از دو قسمت اصلی بدنه و روتور تشکیل شده است. طرح پمپ هیدرولیک پره ای غیر بالانس به گونه ای است که می توان حجم جابه جایی آن ها را تنظیم کرد. این پمپ ها ی پره ای تحمل فشارها و سرعت های بیشتری نسبت به پمپ ها ی پره ای غیر بالانس دارند ، زیرا سایش یاتاقان شفت اصلی ، پمپ در حد طبیعی است. حتی در برخی موارد ، متریال استفاده شده جهت تولید در آنها به صورت ریخته گری غیر استاندارد و گرید مغایر (بطور مثال ۳۰۴ به جای ۳۱۶ ) میباشد.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکونام: خوشحالم که در خدمت باشگاه فولاد هستم/ امیدوارم روزی خبرهای خوبی بشنویم

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر اتفاقی مثل سال قبل نیفتد خوشحال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.