اعزام 45 پزشک در 13 رشته تخصصی به اندیکا


ایسنا/ خوزستان مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان از اعزام 45 پزشک در 13 رشته تخصصی به اندیکا خبر داد.

دکتر عبدالرضا جانگران نژاد در جمع خبرنگاران درباره اعزام پزشکان متخصص و فوق تخصص به منطقه اندیکا گفت: پس از وقوع زلزله در اندیکا مواردی مانند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی توسط بسیج جامعه پزشکی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اهواز برای مستضعفان انجام شد. انجام شده.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به اعزام 45 پزشک در 13 حوزه تخصصی به اندیکا افزود: روزهای پنجشنبه و جمعه پزشکان متخصص و فوق تخصص در این حوزه خدمات ارائه می کنند.

جانگران نژاد گفت: پیش از این هماهنگی و غربالگری بیماران انجام شده و بیماران از روستاهای اطراف به بیمارستان قلعه خواجه منتقل و ویزیت می شوند و در صورت نیاز به درمان، داروها به صورت رایگان در اختیار آنها قرار می گیرد. از هزینه “

مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: این بیماران در صورت نیاز به عمل جراحی برای درمان و جراحی رایگان به بیمارستان های مسجدسلیمان و اهواز معرفی می شوند.

وی با بیان اینکه بسیج در ارائه خدمات به مستضعفان پیشگام بوده و به طور مرتب چنین برنامه هایی داشته است، افزود: این کار قبلا انجام شده است، اما به دلیل محرومیت و زلزله ای که در این منطقه رخ داده و همچنین قول رئیس جمهور در این زمینه بوده است. با توجه به گسترش خدمات به مردم منطقه، این کار در بیمارستان قلعه خواجه انجام می شود تا شروعی برای ارائه خدمات تخصصی پزشکی به اقشار محروم منطقه باشد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکونام: خوشحالم که در خدمت باشگاه فولاد هستم/ امیدوارم روزی خبرهای خوبی بشنویم

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر اتفاقی مثل سال قبل نیفتد خوشحال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.