خرید-هزینه-ساخت-سردخانه–چیلر—انواع-سردخانه–انواع-کمپرسور–شیر-انبساط–چک-ولو

خرید هزینه ساخت سردخانه- چیلر – انواع سردخانه- انواع کمپرسور- شیر انبساط- چک ولو
ساخت سردخانه, هزینه ساخت سردخانه, قیمت ساخت سردخانه, نحوه ساخت سردخانه, ساخت سردخانه میوه, ساخت سردخانه زیر صفر

به عنوان مثال کمپرسور می تواند از انواع هرمتیک، سمی هرمتیک، پیستونی، اسکرو و غیره باشد. همین گونه که سیال آمونیاک به عنوان مبرد سیکل های تبرید مزایایی دارد، دارای معایبی نیز می باشد که باعث می شود برخی از طراحان از مبرد های تبریدی به جای آمونیاک استفاده کنند. البته برای برخی از میوه ها علاوه بر دما باید رطوبت و اتمسفر سردخانه میوه نیز تحت کنترل بوده و از شرایط خاصی پیروی کنند. نصب کابین اولین مرحله عملی از مراحل ساخت سردخانه به شمار می آید .بسته به شکل و ابعاد کابین نصب آن ممکن است از چند ساعت تا چند ماه به طول بیانجامد. سیال بعد از رد شدن از قسمت امپراطور مجدداً به کمپرسور سرد خانه باز میگردد اواپراتورهای سردخانه ممکن است به اشکال گوناگونی ساخته شوند به طور مثال احتمال دارد سرما یش از قسمت دیواره های سردخانه یا از کف انجام بشود . مراحل مختلف احداث سردخانه برای برآورد هزینه ساخت سردخانه چیست؟ نکاتی که لازم است برای احداث سردخانه بدانید به طور کامل بیان شد.

هزینه ساخت سردخانه

در این مقاله قصد داریم از صفر تا صد سردخانه و هزینههای آن را توضیح داده و تمام مراحل ساخت یک سرد خانه صنعتی و ارزان را بیان میکنیم. از گذشته تا حال استفاده از سیستم های سرمایشی برای حفظ و نگهداری مواد غذایی و دارویی و دیگر مواد فساد پذیر رایج بوده است. برای ساخت سردخانههایی با دمای نگهداری متفاوت برای محصولات مختلف باید طراحی با در نظر گرفتن مساحت زمین و ظرفیت وزنی محصولات یا کالاها بر اساس کیلومتر در هر متر مکعب صورت گیرد. برای برآورد هزینه احداث سردخانه باید موارد فراوانی توجه نمود که از ابتدای طراحی سرد خانه تا مرحله بهره برداری آن را در بر میگیرد. صنعت داروسازی از جمله صنایعی است که نیاز به نگهداری محصولات خود درون سردخانه دارد. میوه های مختلف بدون در نظر گرفتن تفاوت های شرایط نگهداری در سردخانه نباید در یک سالن نگهداری شوند. با گذراندن مراحل فوق به مرحله دیگری از عملکرد موتور سردخانه می رسیم که در این مرحله سیکل تبرید ی سردخانه سیال از یک شیر منبسط شده یا همان فشار شکن عبور می کند و میگذرد .

ساخت سردخانه زیر صفر

درواقع ابتدای سیکل از کمپرسور سردخانه است ، به طوری که سیال مبرد در کمپرسور وارد شده و با شروع کردن کار کمپرسور تا حد امکان فشرده میشود .این کار سبب بالا رفتن دما و فشار سیال مبرد می شود . تنها تفاوت آن با سایر سردخانه های کانکسی در چرخ دار بودن آن است که این موضوع سبب متحرک شدن آن شده است. در ساخت سردخانه متحرک نیز همانند سردخانه های کانکسی از سقف و دیوارهای ساندویچ پانل استفاده می شود که ما بین بدنه بیرونی و داخلی قرار گرفته و دارای لایه های پلیمری از عایق پلی یورتان می باشد. 1. در طراحی سوله های سردخانه ، باید به نوع کاربری این محصول توجه کرد. مساحت و ارتفاع سردخانه، باید متناسب با حجم مواد غذایی ذخیره شده باشد. بنابراین متناسب با اندازه سردخانه، هزینه عایق کردن آن و قیمت تجهیزات و ماشین آلات نیز افزایش پید میکند. همانند نوع کمپرسور که بر اساس نوع برند و تولید کننده آن روی قیمت سردخانه تاثیر دارد، اوپراتور و کندانسور نیز به همین دلیل میتوانند روی قیمت سردخانه ساخت سردخانه بالای صفر تاثیر گذار باشند. استفاده از این مصالح علاوه بر اینکه کیفیت سردخانه را افزایش می دهد موجب صرفه جویی در هزینه و زمان نیز خواهد شد.

 Th​is a rticle has ​been gener ated ​by GSA C᠎onte nt Ge nerator DE MO.

ساندویچ پانل دو رو نایلون یکی از مصالحی است که در مقایسه با مصالح سنتی مقرون به صرفه تر است. ساندویچ پانل ها به دلیل اینکه از پلی یورتان برای ساخت آنها استفاده می شود نسبت به دیوار آجری حدود ۴۰ برابر سبک تر است و از استحکام و دوام خوبی در برابر شرایط محیطی برخوردار هستند. این امر باعث سبک تر شدن وزن ساندویچ پانل ها می شود.این نوع ساندویچ پانل ها را می توان به راحتی نصب نمود. اما او از این نتیجه درهدفی عملی استفاده نکرد. در سردخانههای کوچک امکان استفاده از برق تک فاز وجود دارد ولی هنگام استفاده از تجهیزت و دستگاههای سردخانه مصرف برق را به شدت افزایش میدهد. در این سردخانهها بسته به نیاز میتوانید برنامۀ عملکردی سردخانه را مجدداً تنظیم کرده و از آن برای سرمایش زیر صفر یا بالای صفر بهره ببرید. در صفحه سردخانه های بالای صفر و زیر صفر کاملا به این موضوع پرداخته شده است. سردخانه بالای صفر معمولاً در هایپرمارکتها و فروشگاههای بزرگ عرضه مواد غذایی و همچنین در نزدیکی باغات احداث میشوند. دو هدف مهم از احداث سردخانه توسط افراد با کسب وکار مختلف یکی تولید دما در یک فضای مشخص که بتوان به مقدار مورد نیاز دما را کاهش داد و دیگری نگهداری سرمای تولید شده در محیط مورد نظر است.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکونام: خوشحالم که در خدمت باشگاه فولاد هستم/ امیدوارم روزی خبرهای خوبی بشنویم

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر اتفاقی مثل سال قبل نیفتد خوشحال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.