خرید-نحوه-ساخت-سردخانه-در-شیراز—بازرگانی-گرام

خرید نحوه ساخت سردخانه در شیراز – بازرگانی گرام
ساخت سردخانه, هزینه ساخت سردخانه, قیمت ساخت سردخانه, نحوه ساخت سردخانه, ساخت سردخانه میوه, ساخت سردخانه زیر صفر

ساندویچ پنل سردخانه­ای جهت استفاده در سقف یا دیوار سردخانه استفاده می­شود و به دلیل اورلپ آن و نر و مادگی بودن در مقطع عرضی دارای کمترین انتقال حرارت و صوت است که بهترین گزینه برای تولید سردخانه صنعتی می­باشد. ساندویچ پنل سردخانه صنعتی به علت خصوصیات مفید، کاربرد خوبی دارد، به علت ضریب انتقال حرارت پایین، ساندویچ پنل دمای درون سردخانه را به راحتی در مقدار معینی ثابت نگه می­دارد. این فاکتور اثر زیادی در انتخاب قدرت تجهیزات برودتی سردخانه میوه را دارد. البته باید در نظر داشته باشید که عایق بندی با استفاده از پشم سنگ به مراتب قیمت بیشتری دارد . قدرت دستگاههای انجماد ماهی بستگی به نوع سردخانه دارد و برای سردخانهای که مستقیماً ماهی تازه دریافت میکند 10% ظرفیت سردخانه و برای سردخانههای بندری تحویل گیرنده ماهی که مقداری ماهی به وسیله کشتی به صورت منجمد تحویل میشود تا 5% از ظرفیت سردخانه (اتاق نگهداری ماهی منجمد) در نظر گرفته میشود. اصلی ترین کارکرد سردخانه جسد کاهش دما و پایدار نگه داشتن آن در شرایط تعیین شده است و چنانچه موتور سرماساز در این دستگاه دچار اختلال شود، دمای داخل سردخانه به مدت کوتاهی مجددا افزایش پیدا کرد که در این حالت میت فاسد خواهد شد.  Th᠎is  post has been creat ed with GSA Con tent G enerator D em oversi​on .

به همین خاطر به عنوان یک سیال مبرد عملکرد ایده آلی دارد.

سردخانه جسد با اتکا بر سیستم برودتی و موتور سرماساز قدرتمند می تواند میت را در دمای پایین و پایدار تا چندین روز نگهداری کند . دیگر قسمت اصلی یک دستگاه سرمایشی را میتوان محفظه آن در نظر گرفت؛ چراکه اصلیترین قسمت که باعث جلوگیری از هدر رفت سرما و همچنین محل نگهداری کالاهای مورد نظر است، همین محفظه است. به طور کلی با در نظر گرفتن این موارد میتوان گفت که کیفیت عایق بندی تاثیر بسزایی در تعیین قیمت محصول نهایی یعنی سردخانه جسد دارد . در ادامه به طور کامل با نحوه کار هر یک از این سیستمها آشنا میشوید. آخرین موردی که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد که به عنوان یکی از مهمترین فاکتورهای تعیین کیفیت در خرید هر محصول در نظر گرفته می شود . وظیفه کلی تابلو برق سردخانه حفاظت از موتورهای الکتریکی از جمله کمپرسور و فنهای اواپراتور و کندانسور و در نهایت کنترل عملکرد سردخانه میباشد. به همین خاطر به عنوان یک سیال مبرد عملکرد ایده آلی دارد. ولی باید به این مورد نیز توجه کنید که استیل با توجه به ویژگیهای ساختاری که دارد تا ۵۰ سال عمر میکند و همین امر در کیفیت سردخانه جسد تاثیر بسزایی دارد .

Article was g en erated with the help  of G​SA  Con te nt G ener ator D​emoversion.

کندانسورها و اواپراتورها نمونهای از قطعات پر اهمیت و پر کاربرد است که بی شک کیفیت آن با قیمت محصول رابطه مستقیم دارد برای نمونه با توجه به بررسی های انجام شده در سردخانه هایی که از کندانسور ها و اواپراتورهای کم کیفیت و چینی بهره گیری می کنند قیمت محصول به نسبت پایین تر است ولی بعد از گذشت یک و نیم تا دو سال، پوسیدگی و خراب شدگی لوله های کندانسور باعث از افتادن سیستم سرما ساز می شود که متاسفانه هزینه تعمیر آن بسیار سنگین می باشد. با در نظر گرفتن شرایط بازار و قیمت ارز می توان به راحتی به این نتیجه رسید که استفاده از موتور سرماساز با کیفیت وارداتی در کنار بالابردن طول عمر سردخانه جسد متاسفانه قیمت آن را نیز کمی افزایش خواهد داد ولی بدون شک نمیتوان در چنین تجهیزاتی کمیت را فدای کیفیت نمود . شرکت های متعددی در زمینه ساخت سردخانه جسد فعالیت میکند که برخی از این شرکتها محصولات خود را با الهام گیری و الگو برداری از نمونه های مطرح خارجی طراحی و تولید میکند . سردخانه کانکسی یکی از پرکاربردترین و پرفروش ترین محصولات سرمایشی است که در اماکن و محیط های مختلفی برای اهداف متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد.

ساندویچ پنل سردخانه­ای برای حفاظت از محصولات به شیوه­ای بهینه و سالم در دماهای پایین مورد استفاده قرار می­گیرد. همانگونه که میدانید سردخانه جسد به طور دائم در تماس با آب و رطوبت و دمای بسیار پایین می باشد به همین دلیل بدنه آن همیشه با خطر زنگ زدگی و واکنش مواجه است. این تونل انجماد باید دارای دمای 18- درجه سانتی گراد باشد تا بتواند سلامت محصولات پروتئینی را حفظ کند. در بخش راست سردخانه ها تونلی به نام تونل انجماد ساخته می شود. تجهیزات اصلی که در بیشتر این سردخانه ها به کار می روند شامل : کندانسور ، کمپرسور ، شیرآلات کنترلی ، اواپراتور ، تابلو برق و تجهیزات حفاظتی هستند. به همین دلیل باید به هنگام خرید سردخانه جسد به دقت بررسی کنید که موتور سرمایشی آن از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مهمتر از همه دارای گارانتی معتبر باشد در صورت بروز هرگونه خطا و یا اختلال بتوانید در کوتاهترین مدت زمان ممکن اقدامات لازم جهت تعمیر آن را در نظر بگیرید . ما چالش ها و موانع بسیاری را در فرایند ساخت سردخانه تشخیص و آنها را یک به یک آسیب شناسی کردیم. اهمیت این موضوع باعث شده تا ما در این مقاله به بررسی فاکتورهای دخیل در در تعیین قیمت سردخانه جسد بپردازیم؛ از شما دعوت می کنم تا برای کسب اطلاعات بیشتر تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هنوز بیستمین دوره انتخاب همسران بازنشسته، بازمانده و ازکارافتاده نمونه

همزمان با 25 ذی الحجه روز خانواده و تجلیل از بازنشستگان، بیستمین دوره منتخب بازنشستگان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.