بر اثر تصادف در جاده شهید آوینی 6 نفر مجروح شدند


سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مصدومیت ۶ نفر بر اثر تصادف در بزرگراه شهید آوینی خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با ایسنا، وی درباره جزئیات این حادثه گفت: ساعت 6:45 صبح امروز یک فقره تصادف در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید آوینی نرسیده به بزرگراه سلمان فارسی به سامانه 125 آتش نشانی شهرداری تهران گزارش شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ادامه داد: در پی اعلام این حادثه بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند. آتش نشانان در عرض چهار دقیقه به محل حادثه رسیدند و متوجه شدند که یک مینی بوس حامل پرسنل یک کارخانه صنعتی به شدت با عقب یک دستگاه نیسان حامل میوه در حال حرکت برخورد می کند.

وی گفت: در این تصادف راننده نیسان مجروح و پنج مینی بوس مرد نیز مجروح شدند. وی گفت: چهار نفر از این افراد قبل از رسیدن آتش نشانان محل را ترک کرده بودند و در کنار جاده بودند.

ملکی افزود: راننده که مردی 45 ساله بود به دلیل آسیب دیدگی در قسمت جلویی مینی بوس پشت فرمان محبوس شده بود و با شروع عملیات آتش نشانان قادر به خروج نبود. آنها با تجهیزات هیدرولیک قسمتی از خودرو را شکستند و مصدوم را با احتیاط به پایش کشیدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در پایان گفت: هر 6 نفر به عوامل اورژانس منتقل و در نهایت محل ایمن سازی، خودروها به حاشیه امن منتقل و محل برای بررسی علت حادثه به پلیس آگاهی منتقل شد. .

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

اندونزی سفیر بریتانیا را فراخواند

اندونزی امروز (دوشنبه) از سفیر انگلیس خواست پرچم همجنس گرایان را در سفارت خود به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.