اولویت های ستاد معاونت امور جوانان بر اساس اهداف مرحله دوم انقلاب مشخص شود.


ایسنا/ آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه اولویت های موسسه امور جوانان باید بر اساس اهداف بیانیه مرحله دوم انقلاب مشخص شود، گفت: شناسایی مستمر نیازهای فکری و فرهنگی جوانان که بر اساس آن نیازهای معنوی آنان است. نیازها باید جدی گرفته شود.»

عابدین خرم در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب در بیانات مرحله دوم انقلاب بر موضوع جوانان تاکید کردند، اظهار کرد: مهمترین مسئله جوانان در این بیانیه آشنایی با پیش و … است. شرایط پس از انقلاب و آمادگی آنها برای 40 سال دوم انقلاب، مسئولیت دادن به جوانان در این دوره جدید نیز از تاکیدات آنهاست.

وی با تاکید بر اینکه باید دستاوردهای جمهوری اسلامی برای جوانان تبیین شود، ادامه داد: در این صورت جوانان ما منبع انرژی و پیشرفت خواهند بود و تبلیغات رسانه ای غرب نمی تواند مانع رشد و توسعه ما شود. جوانی . . “

استاندار آذربایجان شرقی نیز بر شناسایی جوانان تاکید کرد و گفت: هر نهادی باید حمایت از جوانان را در حوزه های مختلف مد نظر داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه آینده انسان در سنین پایین مشخص می شود، افزود: فعالیت های جهادی در دانشگاه ها نقش بسیار مهمی در شناسایی جوانان دارد.

خرم با تاکید بر اینکه فضا برای فعالیت سازمان های مردم نهاد در استان بازتر باشد، خاطرنشان کرد: بروکراسی اداری نباید مانع فعالیت سازمان های مردم نهاد شود.

وی گفت: امروز مهمترین چالش جوانان، اشتغال و ازدواج است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، در این جلسه مسئولان کمیته های کارشناسی ستاد ساماندهی امور جوانان استان گزارش عملکرد خود را ارائه کردند.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

اندونزی سفیر بریتانیا را فراخواند

اندونزی امروز (دوشنبه) از سفیر انگلیس خواست پرچم همجنس گرایان را در سفارت خود به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.