بازدید هیاتی از نمایندگان تهران از منطقه ۲ پایتخت


سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران به ارائه توضیحاتی درباره نظارت میدانی هیاتی از نمایندگان تهران از منطقه ۲ پایتخت پرداخت.

علی خضریان در گفت و گو با ایسنا توضیح داد: بنده به همراه مرتضی آقا تهرانی نماینده تهران، معاون فرمانداری تهران و شهردار منطقه ۲ بازدیدی از این منطقه داشتیم که نشست جمع‌بندی آن در مسجد امام صادق(ع) تشکیل شد.

به گفته وی ساماندهی دستفروشان گذر ستارخان تا چهارراه خسرو و همچنین ساماندهی دلالان ارز از فلکه اول تا دوم صادقیه و همکاری با پلیس امنیت جهت جمع‌آوری آنها از مصوبات ابتدایی این نشست بود. همچنین مقرر شد شهرداری منطقه ۲ تهران امورات تعاونی سازمان نقشه‌برداری کشور را پیگیری کند، عملیات ترمیم و بازسازی در بلوار شهدای صادقیه براساس قول جناب شهردار می‌بایست تا پایان خرداد سال آینده انجام شود.

خضریان با بیان اینکه مقرر شد در شورای تامین بررسی‌های لازم جهت نصب کیوسک نیروی انتظامی در محدوده فلکه اول تا فلکه دوم صادقیه انجام شود، عنوان کرد: همچنین مقرر شد اداره آب و فاضلاب با مجوز شهرداری تا پایان سال ۱۴۰۱ تعداد ۱۸ هزار انشعاب فاضلاب را اجرایی کند و متعهد گردید امورات پیمانکاری را به صورت مناقصه عمومی واگذار کند تا از ایجاد انحصار و رانت جلوگیری شود. همچنین مقرر شد شهرداری منطقه ۲ و فرمانداری تهران از محل ارزش افزوده و تملک دارایی‌ها جمعا مبلغ ۲۰ میلیارد تومان جهت بازسازی مدارس درحال تخریب منطقه با اولویت مدرسه‌های برادران شهید جهانی نسب و شهید بهشتی هزینه شود.

وی اضافه کرد: همچنین مقرر شد شهرداری تهران ظرف یک هفته در خصوص عقب‌نشینی باشگاه نفت واقع در محله طرشت، مکاتبات لازم را انجام دهد تا این اقدام با ورود فرمانداری تهران و همکاری شهرداری تا پایان سال ۱۴۰۱ انجام شود.

خضریان در پایان گفت: پیرو مطالبات مردمی جهت حمایت از فعالیت‌های فرهنگی مسجد امام جعفر صادق(ع) که از مساجد قدیمی محله صادقیه است، مقرر شد شهرداری منطقه ۶ عدد باند صوتی تا سقف یک‌صد میلیون تومان را خریداری و نصب کند، همچنین با توجه به عدم دید مناسب مسجد امام جعفر صادق(ع) از حاشیه خیابان، مقرر شد طرح زیباسازی از محل بودجه شهرداری در طرح بازسازی بلوار شهدای صادقیه اجرا شود.

انتهای پیام


خبر مهم

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.