کابل های عنکبوتی در حاشیه شهر چابهار


ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیریت برق چابهار در خصوص مشکلات برق در حاشیه نشینی چابهار گفت: در روستای کمب بر اساس حجم بازگشایی معابر بیش از 90 درصد ساماندهی برق انجام شده و در محله مرادآباد بر اساس دو معبر بازگشایی شده صد در صد برق رسانی انجام شده است مابقی معابر هم در صورت بازگشایی کار برق رسانی انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا- محمود رضا اکبری ادامه داد: شرکت توزیع نیروی برق از سال 94 تاکنون 38 میلیارد تومان برای شبکه های برق حاشیه شهر چابهار انجام شده است.

وی افزود: عدم بازگشایی معابر و عدم پاسخگویی به استعلامات از بزرگترین مشکلات پیش روی این اداره برای برق رسانی است و از آنجایی که چابهار به منطقه آزاد الحاق شده و این موضوع دوگانگی ایجاد کرده و بنیاد مسکن، شهرداری و مسکن و شهرسازی پاسخگوی استعلامات ما نیستند و این موضوع خدمات رسانی برق را دچار وقفه کرده است به طوری که بیش از یکسال منتظر پاسخ استعلامات برخی از مشترکان هستیم.

اکبری با اشاره به کابل های عنکبوتی در حاشیه شهر بیان داشت: تمامی انشعاباتی که در این محدوده واگذار می شود موقتی و غیر دائم است و به همین دلیل کنتور پای ترانس برق با حداقل اجرای شبکه فشار ضعیف واگذار می شود و این موضوع باعث شده تا مشترکان بیش از سیصد متر کابل کشی کنند و این موضوع افت ولتاز تحویلی را در پی دارد و تا زمانی کخ مالکیت املاک مشخص نشود چاره ای جز این روش برق رسانی برای ما وجود ندارد.

مدیریت برق چابهار گفت: در برخی از مناطق هم اجرای شبکه برای منع قانونی دارد و به همین دلیل مشترکان برق غیرمجاز و غیر استاندارد دارند و متاسفانه تلفات جانی هم برای مردم نیز دارد.

انتهای پیام


خبر مهم

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکونام: خوشحالم که در خدمت باشگاه فولاد هستم/ امیدوارم روزی خبرهای خوبی بشنویم

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر اتفاقی مثل سال قبل نیفتد خوشحال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.