آزمون های شورای حل اختلاف قم به همت جهاددانشگاهی برگزار شد


ایسنا/قم مدیر اجرایی آزمون جهاد دانشگاهی استان قم از برگزاری آزمون‌های پروانه داوری، پروانه میانجی‌گری و جذب نیروی افتخاری شورای حل اختلاف با حضور ۱۰۵۴ شرکت کننده با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، توسط جهاد دانشگاهی قم خبر داد.

علی حسینی در گفت وگو با ایسنا گفت: این آزمون به طور همزمان با سایر حوزه‌های امتحانی در سراسر کشور روز جمعه، ۱ بهمن ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۹:۲۰ تا ۱۱:۲۰ در محل دانشگاه پیام نور واقع در بلوار امامت شهرک پردیسان برگزار شد.

وی با بیان اینکه طبق با هماهنگی ستاد استانی کرونا با رعایت الزامات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در چینش صندلی‌ها و گندزدایی سالن‌ها یک روز قبل در محل برگزاری آزمون انجام شده است افزود: به دنبال ابلاغ برگزاری آزمون‌های پروانه داوری، پروانه میانجی‌گری و جذب نیروی افتخاری شورای حل اختلاف به جهاد دانشگاهی در سراسر کشور، جهاد دانشگاهی واحد استان قم در کنار سایر مراکز آزمون استانی جهاد دانشگاهی به عنوان ‌مجری آزمون تدابیر لازم را برای اجرای آن در شرایط حساس شیوع بیماری کرونا اندیشیده و تمام پروتکل ها و اصول بهداشتی  بطور کامل رعایت کرده است.

حسینی خاطرنشان کرد: آزمون از ساعت ۹:۲۰ صبح امروز جمعه ۱ بهمن ماه به‌صورت هم‌زمان برگزار و نتایج آن، از طریق وبسایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir اعلام خواهد شد.

همرسانی :  لینکدین 


خبر مهم

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هنوز بیستمین دوره انتخاب همسران بازنشسته، بازمانده و ازکارافتاده نمونه

همزمان با 25 ذی الحجه روز خانواده و تجلیل از بازنشستگان، بیستمین دوره منتخب بازنشستگان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.