امیردریادار سیاری: شهادت سردار سلیمانی موجب وحدت دنیای اسلام و تقویت جبهه مقاومت شد


امیردریادار سیاری: شهادت سردار سلیمانی موجب وحدت دنیای اسلام و تقویت جبهه مقاومت شد

معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: شهادت سردار سلیمانی موجب وحدت دنیای اسلام، تقویت جبهه مقاومت و افزایش انگیزه رزمندگان اسلام در ایستادگی مقابل استکبار جهانی شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش به نقل از دفاع پرس، امیردریادار «حبیب‌الله سیاری» معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران درباره ابعاد شخصیتی سپهبد شهید سلیمانی اظهار داشت: سردار سلیمانی رزمنده‌ای شجاع، عاشق و ولایتمدار بود که برای انجام مأموریت و نشان دادن اقتدار دفاعی کشور و دور کردن هرگونه تهدید از ملت بزرگ ایران عاشقانه و دلیرمردانه جنگید و اجازه عرض اندام به دشمنان کوردل و اذناب آمریکایی و صهیونیستی‌شان در منطقه نداد.
وی افزود: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار و صهیونیسم بین‌الملل که زخم‌خورده جبهه مقاومت بودند، این‌بار با طراحی نقشه شوم و ناجوانمردانه ترور سردار سلیمانی برای محدود کردن عمق راهبردی و نفوذ منطقه‌ای جبهه مقاومت دست به کار شدند و با بزدلانه‌ترین شکل ممکن، فرمانده رشید جبهه مقاومت را به شهادت رساندند.
معاون هماهنگ‌کننده ارتش ادامه داد: این اقدام شنیع، مذبوحانه و به دور از مناسبات دیپلماتیک، نه‌تنها جبهه مقاومت را تضعیف نکرد، بلکه رزمندگان و فرماندهان این جبهه را با انگیزه‎ای مضاعف در پی انتقام خون سردار شهیدمان مصمم‌تر کرد تا مقتدرانه‌تر از گذشته، خط سرخ شهادت را ادامه دهند و خواب را بر چشمان دشمنان کوردل بشریت حرام کنند.
دریادار سیاری گفت: سردار حاج قاسم سلیمانی مطالبه‌گر حق مظلومان و مستضعفان بود که در برابر جبهه باطل ایستادگی کرد و با تدبیر و رشادتی که از خود نشان داد، ریشه تروریسم بین‌المللی را در منطقه خشکاند. ایشان ورای مرزهای جمهوری اسلامی تلاش کرد تا خطر و تهدید در دوردست‌ها درهم شکسته شود و به مرزهای کشور نزدیک نشود.
وی اضافه کرد: امروز جبهه مقاومت به برکت خون این شهید بزرگوار و دیگر شهدای مقاومت اسلامی با صلابت هرچه تمام‌تر و اقتدار هرچه بیشتر در مقابل سلطه‌طلبی استکبار جهانی در منطقه ظاهر شده و اجازه نداده است تا خون شهدای مقاومت و مسیر نورانی آن‌ها با خدعه‌های دشمن توطئه‌گر، از بین برود.
معاون هماهنگ‌کننده ارتش افزود: این شهید والامقام در حقیقت، ثمرۀ ایثار و تلاش‌های خود پس از یک عمر مجاهدت در راه احیای ارزش‌های الهی، مبارزه با دشمنان اسلام و حضور مؤثر در جبهه مقاومت را دریافت کرد و در نهایت به آرزوی دیرینه خود رسید.
امیر سیاری عنوان کرد: بی‌شک شهادت ایشان موجب وحدت دنیای اسلام و تقویت جبهه مقاومت و افزایش انگیزه رزمندگان اسلام در دفاع از ارزش‌های اسلامی و ایستادگی در برابر استکبار جهانی شد.
وی تأکید کرد: بدون تردید جبهه مقاومت با انگیزه و قدرت بیشتر راه و مسیر سردار دل‌ها را در پشتیبانی از ملل مستضعف جهان در برابر جبهه کفر و نفاق ادامه خواهد داد و بی‌شک انسجام و اقتدار امروز جنبش‌ها و گروه‌های مقاومت اسلامی مرهون خدمات مدبرانه و خالصانه سردار رشید سپاه اسلام، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است.
معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: امروز دشمنان ایران اسلامی به خوبی درک کرده‌اند که کشور ما به برکت خون شهدای جنگ تحمیلی و شهدای محور مقاومت مملو از اسطوره‌های ماندگار و فراموش‌نشدنی، چون سلیمانی‌ها و صیاد شیرازی‌‎ها است؛ که اگر کسی بخواهد نگاه چپ به این مرز و بوم بیندازد با خروش و غرش توفنده خود متجاوز را از کرده‌اش پشیمان می‌کنند. این‌ها کسانی هستند که طعم فداکاری و جانبازی در مسیر حق را چشیده‌اند و این مبالغه نیست، اگر بگوییم که امنیت امروز را مدیون شهدا و ادامه‌دهندگان راه آنان هستیم.

انتهای پیامخبر مهم

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.