اعلام ویژه برنامه‌های سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) در حرم رضویایسنا/خراسان رضوی همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) ویژه برنامه‌های سوگواری در حرم مطهر امام رضا(ع) با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در رواق امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

ویژه برنامه سوگواری شب شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) جمعه ۲۶ آذر با سخنرانی آیت الله صدیقی؛ امام جمعه موقت تهران، شعرخوانی حمیدرضا برقعی و مرثیه سرایی ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بعد از نماز مغرب و عشاء در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی آغاز می‌شود.

ویژه برنامه‌های روز شهادت بزرگ بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) مصادف با شنبه ۲۷ آذر از ساعت ۹:۱۵ در رواق امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد. در این مراسم آیت‌الله محسن کازرونی از ساعت ۱۰:۱۵ به ایراد سخن و در ادامه مداحان به ذکر مصیبت و مرثیه‌خوانی خواهند پرداخت.

در ادامه زائران و مجاوران پس از اقامه نماز ظهر و عصر به امامت حجت‌الاسلام‌والمسلمین راشد یزدی، زیارت حضرت زهرا(س) را با نوای حاج مرتضی طاهری زمزمه خواهند کرد.

بر اساس گزارش روابط عمومی آستان قدس رضوی، در شام شهادت حضرت زهرا(س) و از ساعت ۱۷:۱۵ نیز ویژه برنامه‌های متعددی تدارک دیده شده است که سخنرانی، قرائت ادعیه، زیارت‌نامه و مداحی از جمله آن‌ها است. در این مراسم امیر عارف زیارت امین‌الله را قرائت و آیت‌الله صدیقی با موضوع شخصیت و جایگاه حضرت زهرا(س) سخنرانی خواهد کرد و سپس مهدی میرداماد به ذکر مصیبت می‌پردازد.

انتهای پیامخبر مهم

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.