واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به سفر نخست‌وزیر رژیم صهیونسیتی به اماراتسخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص سفر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به امارات متحده عربی، با هشدار جدی نسبت به هرگونه اقدامی که به تثبیت حضور مخرب و فتنه‌انگیز این رژیم جعلی در منطقه مهم غرب آسیا منجر شود، گفت: این گونه اقدامات مخل تامین امنیت منطقه بوده و برخلاف مصالح و منافع امت اسلامی و مردم منطقه و کشورهای عرب انجام‌ می‌شود.

به گزارش ایسنا، سعید خطیب‌زاده با یادآوری آرمان همیشگی و قطعی آزادی قدس شریف به عنوان قبله اول مسلمین جهان، گفت: مردم منطقه اقدامات شرورانه و کینه‌توزانه رژیم صهیونیستی که علت‌العلل و ریشه اصلی مصائب منطقه است را، از یاد نبرده ‌و مخالف روند عادی‌سازی با این رژیم باقی خواهند ماند.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: پذیرش نخست‌وزیر رژیم نامشروعی که مسبب، مبدا و عامل ناامنی و تنش و جنگ‌افروزی طی بیش از ۷۰ سال گذشته در جغرافیای کشورهای عربی و اسلامی است، در حافظه تاریخی ملت فلسطین، مردم منطقه و کلیه آزادیخواهان جهان، ثبت و ضبط می‌ماند.

خطیب‌زاده در پایان تاکید کرد: رژیم اشغالگر قدس دشمن اول جهان اسلام و کشورهای عربی بوده و هیچ اقدامی در مسیر عادی‌سازی نمی‌تواند آرمان بلند فلسطین را به محاق ببرد.

انتهای پیامخبر مهم

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.